CERTIFIKÁCIA

certifikaty

Etické princípy spoločnosti Magniflex umožnili získať pre výrobu zdravotných matracov a vankúšov najdôležitejšie medzinárodné certifikáty garantujúce kvalitu. Prístup založený na hlbokej úcte k prírode a ľudskému zdraviu je základným faktorom úspechu spoločnosti Magniflex. Stala sa prvou talianskou spoločnosťou vyrábajúcou kvalitné penové matrace v súlade s najnáročnejšími ekologickými požiadavkami.


Získané certifikáty:

Spoločnosť Magniflex používa pri výrobe svojich produktov iba tie najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami v spolupráci s AJA, UKAS, LGA a Dupont. Komponenty sú testované na horľavosť a certifikované podľa národných noriem a predpisov. Navyše sú všetky produkty testované a certifikované na základe skúšky Öko-Tex, ktorá zaručuje neprítomnosť alergénnych látok a absencií škodlivých látok, ktoré môžu ohrozovať zdravie. Kvalitu materiálov používaných pri výrobe certifikuje TUV. Robíme tiež konečnú zdravotnú úpravu všetkých poťahových látok, ktorá zabraňuje množeniu baktérii, roztočov a plesní.

acaAmerická asociácia chiropraktikov potvrdzuje mimoriadne vlastnosti matraca Magnistretch, nového celosvetového patentu spoločnosti Magniflex, ktorá pomáha uvoľniť a regenerovať chrbticu.

Na celom svete existuje len šesť spoločností, ktoré disponujú certifikátom ACA (najväčšia profesijná organizácia amerických chiropraktikov). Svetový líder v oblasti spánkovej regenerácie, talianska spoločnosť Magniflex, sa stala členom tohto prestížneho klubu vďaka tomuto novému patentu, matracu Magnistretch.

Celosvetovo patentované matrace Magnistretch boli vyvinuté spoločnosťou Magniflex v spolupráci s Univerzitou v Zaragoze. Matrac Magnistretch prešiel všetkými testami a kontrolami vyžadovanými protokolom ACA, ktorý potvrdzuje, že priaznivé účinky tohto matraca napomáhajú pretiahnutiu a uvoľneniu chrbtice a preukázateľne vedú k zmierneniu bolestí chrbta. Okrem toho napomáha klientom riešiť ťažkosti s výhrezom platničky, zosadaním chrbtice a problémami so zaseknutými nervami v chrbtovej oblasti.

Certifikát, ktorý bol udelený skupinou lekárov ACA, je pre Magniflex tým najvyšším ocenením a motivuje spoločnosť pokračovať v sústavnom výskume a vývoji v oblasti spánkovej regenerácie. Byť odborne na špici a ponúkať jedinečné patentované matrace a vankúše je základným pilierom filozofie spoločnosti Magniflex.

certifikat

 

 • MEDICAL DEVICE CLASS 1

  Označenie zdravotný matrac môže používať len matrac, ktorý je zdraviu prospešný. Teda ten, ktorý má vhodné anatomické účinky, uvoľní telo počas spánku, umožní mu lepšie regenerovať, pôsobí proti preležaninám a zásadne znižuje počet otočení spiaceho počas spánku.

 • OEKO TEX

  OEKO TEX štandard zaručuje, že nie sú prítomné látky, ktoré sú toxické alebo škodlivé pre ľudí a pre životné prostredie.

 • OEKO TEX STeP

  Certifikácia STeP (Sustainable Textile Production) je systém hodnotenia, ktorý zabezpečuje uplatňovanie vysokých štandardov a osvedčených postupov pri riadení environmentálneho správania, spoločenskej zodpovednosti, kvality výroby a ochrany zdravia a bezpečnosti pracovníkov. Táto certifikácia preto uznáva podnikový prístup zameraný na používanie technológií a výrobkov šetrných k životnému prostrediu a efektívne využívanie zdrojov a udržiavanie a rozvoj udržateľných výrobných podmienok.

 • AJA a UKAS

  Výrobné štandardy a systémy riadenia v spoločnosti Magniflex sú v súlade so smernicami medzinárodných akreditačných orgánov AJA a UKAS.

 • CFR1633, FIRA, TB603

  Certifikát požiarno - bezpečnostný, ktorý potvrdzuje, že naše výrobky sú v súlade s platnými požiarnymi bezpečnostnými predpismi, ktoré chránia spotrebiteľa.

 • LGA

  LGA - certifikát je zárurov trvanlivosti použitých materiálov.

 • GOTS ( Global Organic Textile Standard )

  Certifikát vydal Ústav pre etické a enviromentálne certifikáty. Potvrdzuje, že všetky látky z kolekcie TOSCANA sú vyrobené zo 100% organických materiálov a prei ich výrobe dochádza k maximálnej ochrane človeka a životného prostredia.

 • IMCI

  Certifikát kvality, výhradné označenie "Made in Italy". Dizajn, výroba a preprava sú jednoznačne talianske.

 • Dichiarazione di conformita CE, MEDICAL DEVICE

  Prehlásenie o zhode CE, Zdravotný produkt prvej kategórie - najvyššia certifikácia v EU. Umožňuje spotrebiteľom s uznaným telesným postihnutím zahrnúť náklady na tieto výrobky medzi tie, ktoré sú zdaniteľné.

 • UNIVERSITÁ DI FIRENZE

  Certifikát University vo Flerencii. Univerzita vo Florencii predviedla výskum ergonómie produktov Magniflex

 • ECO TRANS

  Spoločnosť Magniflex sa stará o životné prostredie, počnúc plánovaním kombinovanej logistiky cestnej a železničnej dopravy, čo optimalizuje výhody oboch. V roku 2015 to viedlo k zníženiu emisií oxidu uhličitého o viac ako 45 100 kg.
  * Údaje sú založené na štúdii „ECO TRANS It 2008", ktorú vykonal Inštitút pre energetický a environmentálny výskum v Heidelbergu, a na certifikácii DEKRA Paneuropa Rösch GmbH DIN ISO 14001

 • BS EN ISO 9001:2008

  Produkty Magniflex sú vyrábané v súlade s normami ISO 9001:2008, ktoré zaručujú vysokú kvalitu našich výrobkov a služieb.

Prihlásenie